• +370 611 24276
  • info@emvadara.lt

  Apie mus

  UAB “Emvadara” savo veiklą pradėjo 2001 metais bei įsitvirtino kaip viena geriausių statybos ir kelių tiesimo įmonių Lietuvoje. Čia dirba aukštos kvalifikacijos statybininkai bei projektų vadovai, kurių darbas paremtas ne tik ilgamete patirtimi, bet ir nuolatiniu įgūdžių gilinimu.

  Mes teikiame statybos, kelių tiesimo, tiltų įrenginėjimo bei remonto, apželdinimo, aplinkos tvarkymo ir statybai reikalingos technikos nuomos paslaugas. Atlikdami šiuos darbus, naudojame pažangiausias technologijas ir visada orientuojamės į darbų kokybę, klientų poreikius bei projektų ilgaamžiškumą.

  Turime komandą, kuri pajėgi atlikti visus reikiamus darbus: nuo pat projekto sukūrimo, iki jo įgyvendinimo. Dėliojant darbų eigą, apgalvojami visi įmanomi scenarijai bei detalės, todėl esame pasiruošę atlikti įvairaus sudėtingumo idėjas.

  Mūsų tikslas – ir toliau džiuginti savo klientus aukštos kokybės susisiekimo komunikacijų statyba bei aplinkos tvarkos priežiūra. Tai leidžia gyventi saugioje, tvarkingoje ir tinkamai suprojektuotoje aplinkoje, kurią paliksime ir ateities kartoms.